Дечји позоришни фестивал - Ариље

Драмскa дружинa "Трачак зрачак" је редовни учесник Дечјег позоришног фестивала у Ариљу

Змај голубијег срца

Ариље, 9. мај 2018.

Дечји позоришни фестивал - Ариље 2018.

У Соколском дому у Ариљу одржан је XII Дечји позоришни фестивал, у организацији Библиотеке Ариље. Као и предходних година, наша школа је учествовала са својим представама. Представа "Морска болест", драмске групе "Фамилија" из школе у Крушчици, проглашена је за најбољу.

Сама у кући

Ариље, 27. април 2017.

Дечји позоришни фестивал - Ариље 2017.

У организацији Народне библиотеке Ариље, 26. и 27. априла 2017. године у Соколском дому у Ариљу, одржан је XI по реду Дечји позоришни фестивал. На фестивалу су са великим успехом учествовале и две представе из наше школе.

Чаробни пољубац

Ариље, 25-26. април 2016.

Дечји позоришни фестивал - Ариље 2016.

На X Дечјем позоришном фестивалу у Ариљу наша школа је наступила са две представе. Драмска секција школе у Крушчици представила се комадом "Ординација", а Драмска дружина "Трачак зрачка" школе у Високој је одиграла представу "Чаробни пољубац" која је проглашена за апсолутног победника фестивала.

Вашар у Тополи

Ариље, 30. април 2015.

Дечји позоришни фестивал - Ариље 2015.

Успешан наступи драмске секције из Крушчице и Драмске дружине "Трачак зрачка" школе у Високој на фестивалу у Ариљу

Марко Краљевић и Муса Кесеџија

Ариље, 3-4. април 2014.

Дечји позоришни фестивал - Ариље 2014.

Жири Дечјег фестивала у Ариљу прогласио је представу „Марко Краљевић и Муса Кесеџија“, у извођењу драмске групе „Трачак зрачка“ из Високе, за најбољу, најкомплекснију и најоригиналнију.

Концерт за Невену

Ариље, 29. март 2013.

Дечји позоришни фестивал - Ариље 2013.

Драмска дружина "Трачак зрачка" школе у Високој је на седмом Дечјем позоришном фестивалу у Ариљу наступила са представом "Концерт за Невену".
Од стране жирија ова представа је једногласно проглашена за најбољу.

Зачарана принцеза

Ариље, 30. март 2012.

Дечји позоришни фестивал - Ариље 2012.

На шестом Дечјем позоришном фестивалу у Ариљу наступила је и драмска дружина "Трачак зрачка" школе у Високој са представом "Зачарана принцеза".

Торта са пет спратова

Ариље, 1. април 2011.

Дечји позоришни фестивал - Ариље 2011.

Драмска група "Трачак зрачка", школе у Високој, наступила је на петом "Дечјем позоришном фестивалу" у организацији Народне библиотеке Ариље.
Њихова представа "Торта са пет спратова" награђена је за најбољи костим, најбољу сценографију, најбољу женску улогу, а комплетан наступ је вреднован другим местом.

Француско-пруски рат

Ариље, 20. март 2010.

Дечји позоришни фестивал - Ариље 2010.

На четвртом Дечјем позоришном фестивалу, који је организовала Народна библиотека Ариље, учетвовале су и две наше представе. Драмска група школе у Крушчици, наступила је са представом "Честитам", Косте Трифковића, а Драмска дружина "Трачак зрачка" из школе у Високој, са представом "Француско - пруски рат" од истог аутора. Обе представе су добро примљене, а представа "Трачка зрачка" је одушевила и публику и жири и освојила три од четири главне награде.

Љубавно писмо

Ариље, 20. март 2009.

Дечји позоришни фестивал - Ариље 2009.

На општинској смотри дечјих драмских група учествовале су и две наше групе: Драмска секција школе у Крушчици и Драмска група "Трачак зрачка" из школе у Високој. Обе представе су биле лепо примљене од стране публике, а представа групе "Трачак зрачка" освојила је треће место ...